LV   EN   RU  

ElectroBase My status

Labas idejas, produktīvs darbs, ar mērķi piedāvāt atbilstošāko preci vai pakalpojumu par klientam optimālāko cenu, ir mūsu biznesa veiksmes atslēga.
sākums »

Preču zīmoli >>

ElectroBase produktu klāsts tiek orientēts uz plašu vājstrāvas datu un telekomunikāciju tīklu projektiem, elektro instalācijas aprīkojumu, optisko tīklu risinājumiem, kā arī dažādu savienotājelementu un instalācijas materiālu precēm, tādējādi esam padomājuši par mūsu klientu ērtībām, piedāvājot iegādāties pilnu preču klāstu ikviena projekta realizēšanai.

Preču tirdzniecībā izmantojam dažādus preču ražotājus, kuru zīmoli tiek pozicionēti atkarībā no preču grupām, to cenu kategorijas un izmantošanas mērķa, tāpēc piedāvājam aplūkot preču zīmolu kopsavilkumu, kas sniegs plašāku priekšstatu par preču kategorijām.

LAN sistēmas >>

Atkarībā no projektu sarežģītības un kalpošanas mērķa, ir nepieciešami dažāda līmeņa datu sistēmu risinājumi, tāpēc ElectroBase piedāvā divus integrēto sistēmu risinājumus, kur attiecīgi PRO BASE preču līnija nodrošina profesionālus risinājumus par patērētājiem draudzīgām cenām, savukārt ECOLAN sistēmu aprīkojums tiek orientēts uz augstākas sarežģītības projektiem un šo sistēmu ieviešana nodrošina 25 gadu garantiju.

Optiskie tīkli >>

Esam priecīgi paziņot par ElectroBase optisko kabeļu sortimenta ieviešanu. Piedāvajam Eiropas ražotāju rūpnīcās ražotus PRO BASE optiskos kabeļus par vilinošām cenām un piemērotu tehnisko specifikāciju. Tāpat pie mums varēsiet iegādāties nepieciešamo optisko sistēmu aprīkojumu, sākot ar komutētājvadiem, adapteriem un beidzot ar media konvertoriem, komutetājpaneļiem un citiem aksesuāriem.

Jau tuvākajā laikā mājas lapas produktu sadaļa tiks papildināta ar jaunajiem optisko sistēmu produktiem.